CANINA Barfers Best Senior 500g

Kód: 12607A2
ZDARMAZDARMA
canina barfers best senior 500
699 Kč 608 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Canina Barfers Best Senior je speciálně pro stárnoucí a staré psy krmené barfem, resp. doma připravenou potravou vyvinutý přípravek – doplňkové krmivo s obsahem ryze přírodních složek zlepšujících funkce všech orgánových soustav, a tím i látkovou výměnu v celém organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně pro stárnoucí a staré psy krmené barfem, resp. doma připravenou potravou vyvinutý přípravek – doplňkové krmivo s obsahem ryze přírodních složek zlepšujících funkce všech orgánových soustav, a tím i látkovou výměnu v celém organismu. Předchází tak působení různých vnějších i vnitřních rizikových faktorů, které by mohly nepříznivě ovlivňovat zdravotní stav psů a fen této věkové kategorie.

Bioaktivní kolagenní peptidy spolu s vitaminem C, získaným z šípků, ošetřují chrupavčité a vazivové tkáně kloubů. Bioflavonoidy z šípků navíc posilují imunitní systém. Vápník ve formě rychle vstřebatelného a šetrného citranu vápenatého předchází osteoporóze a usnadňuje spolu s L-karnitinem činnost svalové tkáně včetně srdečního svalu. Bohatým přírodním zdrojem vitaminů a stopových prvků jsou lyofilizované pivovarské kvasnice a moučka z faremně na volném moři v severním Atlantiku pěstované hnědé mořské řasy druhu Ascophyllum nodosum. Pivovarské kvasnice navíc obsahem enzymů zlepšují spolu s vlákninou z mořské řasy poměry v zažívacím traktu, čímž zlepšují trávení a využitelnost živin přijatých potravou.

Obsah zázvoru optimalizuje funkce kloubů, čímž zlepšuje stav pohybového aparátu, a tím i pocit pohody psa či feny. Fruktooligosacharidy (FOS) z kořene čekanky obecné působí prebioticky, posilují fyziologickou mikrobiální flóru v zažívacím traktu, čímž předcházejí případným poruchám trávení vyvolaným patogeny. Oligomerní proantokyany (OPC), získávané z jadérek plodů révy vinné, jsou čistě přírodní antioxidanty, vychytávající velmi reaktivní volné radikály a chránící tak buňky celého těla před jimi způsobenými poškozeními. Látky obsažené v listech jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) posilují lepším prokrvením mozkové funkce.

Složení:

citran vápenatý, kolagen, moučka z kořene mrkve (Daucus carota), moučka z hnědé mořské řasy Ascophyllum nodosum, moučka z plodů růže šípkové (Rosa canina), kvasnice, moučka z hroznových jader (Vitis vinifera), moučka z kořene čekanky obecné (Cichorium intibus), moučka z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), moučka z oddenku zázvoru pravého (Zingiber officinale), proteiny 26 %, popeloviny 25,2 %, vápník 8,6 %, vláknina 3,5 %, tuk 1,2 %

1 kg přípravku obsahuje:

L karnitin (ve formě tartrátu) 10 000 mg

Doporučená denní dávka:

1 ČL prášku na 10 kg tělesné hmotnosti, max. 6 ČL denně (1 ČL = cca 3 g)

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: